Bedankavond vrijwilligers De Parasol

Op vrijdagavond 10 oktober werd door het bestuur van De Parasol een gezellige avond georganiseerd voor de vrijwilligers van de De Parasol.

Voorzitter Wout Lourens sprak zijn grote dank uit aan alle vrijwilligers die de inloop èn alle activiteiten van De Parasol mogelijk maken.  Bijzonder woord van dank was er deze avond voor de inzet van de twee coördinatoren (Anja en Henny). Daarnaast was er speciaal aandacht voor bestuurslid Wim van de Ven, die na 18 jaar afscheid nam als penningmeester van het bestuur. Wim was vanaf de start van De Parasol actief in het bestuur en hield daarnaast de website en de facebookpagina bij. Wout sprak namens het bestuur zijn grote waardering uit voor deze jarenlange betrokken en integere inzet!

Het was een gezellige avond, waarin ontmoeting en samen eten (heerlijk Indonesisch), de belangrijkste ingrediënten waren. Ook werden de de nieuwe vrijwilligers voorgesteld. Heel fijn dat we weer nieuwe vrijwilligers mogen begroeten, die zich enthousiast gaan inzetten als gastvrouw, penningmeester, creatief begeleider of algemeen bestuurslid.

Ook interesse in vrijwilligerswerk voor De Parasol? Stuur dan een mailtje naar Henny  en Anja via: coordinator@inloophuisdeparasol.nl